Jaké jsou dnes nafukovací pomůcky | Nafukovací panák

Jaké jsou dnes nafukovací pomůcky

Kvě 30th, 2013 by admin | 0

Ačkoli možná nafukovací náhražky skutečného člověka na sex mohou v někom vyvolávat trochu stud, patří mezi velmi oblíbené erotické pomůcky.

Každý, kdo nemá s kým trávit své intimní chvíle a na kom si uvolnit svou touhu po sexu, může sáhnout po téměř dokonalé imitaci. Platí to jak pro muže, tak i pro ženy, kterým jsou také k dispozici nafukovací panny – muži s penisem v podobě vibrátoru. Ty ovšem fungují také pro muže gaye a to do takové míry, že lze zasouvat penis buď do řitního otvoru, nebo do otevřených úst.

Nabízí se v sexshopu hyperbobr.cz například nafukovací panák angelo, který přináší rozkoš v podobě téměř osmnácti centimetrového penisu. Potěší určitě každou dámu. Pánové mívají nabídku o dost bohatší. Blondýnky, brunetky, klasicky tvarovaná panna, s velkými prsy, nebo dokonce panna, která nabízí sex zezadu. Každý si tedy může vybrat přesně to, co by měl rád.Nejnovější příspěvky

Archiv

Více o erotických pomůckách:

Chcete poznat i další erotické pomůcky? Na dalších stránkách Vám představíme například gelová vibrační vajíčka, nafukovací anální kolík, nebo třeba exotická afrodisiaka. Dozvíte se, jak si správně vybírat erotické spodní prádlo, nebo jak se používá vakuová pumpa a jiné netradiční pomůcky.

Doporučujeme: