Nafukovací panák – úvod | Nafukovací panák

Nafukovací panák – úvod

Zář 9th, 2009 by admin | 0

Erotická pomůcka nafukovací panák

Mnohým je pravděpodobně jasné, že  nafukovací panák je erotickou hračkou, která je primárně určena ženám. Nafukovacího muže si právě velmi často pořizují ženy.

Jedná se hlavně o dívky, které nejsou schopny sexuálního kontaktu s mužem. Důvody těchto problémů mohou být různé. Nejčastěji jde o přespřílišný ostych a nebo o to, že si žena jednoduše nevěří díky svému vzhledu. Právě u těchto žen a dívek najde nafukovací panák uplatnění.

Druhým typem žen jsou ovšem takové, které si erotické pomůcky typu právě nafukovacího muže kupují hlavně jako určité zpestření svého milostného života. Když si vezmeme samotné nafukovací muže, tak se jedná o takové erotické pomůcky, které ve své podstatě tvoří jakýsi protipól nafukovacím pannám. Odtud také vznikl název nafukovací panák.

Jestliže se zmíníme o takových nafukovacích pannách, tak ty se objevují na trzích s erotickým zbožím již ve 30. letech 19. století. Jinými slovy, nafukovací panny nejsou vůbec ničím novým. V porovnání třeba s takovými vibrátory se v podstatě jedná o pomůcku tradiční. Kdybychom se měli dostat blíže k historii nafukovacích panen všeobecně, tak jde o erotickou hračku, jejímiž autory se stali Japonci a Němci. První panny byly konstruovány z různých hadříků a svým vzhledem připomínaly mnohdy všelico, kromě kvalitní podoby člověka. Účel výroby nafukovacích krasavic se také velmi lišil od dnešních, jelikož byl čistě pragmatický. Nafukovací panny byly vyráběny pro námořníky, kteří se plavili dlouhou dobu po moři a nemohli se tak sexuálně vybít. Jinými slovy prvním motivem k výrobě nafukovacích panen bylo dlouhé odloučení mužů od společnosti. Postupem času se začínal samotný účel měnit, až došel k tomu dnešnímu, kdy se nafukovací panny používají běžně k uspokojení jak mužských, tak také ženských potřeb. Také proto je dnes nafukovací panák tolik oblíbeou erotickou pomůckou a nabízí jej asi každý sexshop.

Samotný nafukovací panák, jako odnož své ženské podoby a vznikl až ve století dvacátém. Je většinou vyroben z materiálů jako jsou guma, silikon či gel. Na trhu najdeme spousty typů těchto panáků, kteří se liší zejména kvalitou materiálů použitého k jejich výrobě a také pochopitelně cenou. Pravdou je ale to, že velkou konkurenci těmto panákům děla třeba takový Fleshlight.Nejnovější příspěvky

Archiv

Více o erotických pomůckách:

Chcete poznat i další erotické pomůcky? Na dalších stránkách Vám představíme například gelová vibrační vajíčka, nafukovací anální kolík, nebo třeba exotická afrodisiaka. Dozvíte se, jak si správně vybírat erotické spodní prádlo, nebo jak se používá vakuová pumpa a jiné netradiční pomůcky.

Doporučujeme: