Z čeho se vyrábí nafukovací panák | Nafukovací panák

Z čeho se vyrábí nafukovací panák

Čer 11th, 2011 by admin | 0

Materiály, z nich se vyrábí nafukovací panák

Pokud se vydáte na nákup této  erotické pomůcky, tak zjistíte, že není problém si vybrat panáka, který je vyroben třeba z gumy, ale zároveň budete mít dilema jestli si nekoupit třeba gelového anebo silikonového. Jinými slovy, materiálů, z nichž jsou tyto erotické pomůcky zhotoveny nalezneme na české trhu velkou spoustu.

Zkusme si nyní jednotlivé látky v krátkosti představit poukázat na jejich výhody a nevýhody. Začneme gumovými a vinylovými nafukovacími panáky. Panáci vyrobení z těchto materiálů se vyznačují zejména pružností a měkkostí. Pokud se panáků vyrobených z těchto materiálů dotkneme, tak zjistíme, že se v podstatě jedná o látku, která je velmi podobná lidské kůži. Vinyl jako takový je poměrně levným materiálem, takže při koupi  takové erotické pomůcky ušetříte i nějakou tu finanční hotovost. U gumy se jeví složitější zejména údržba, jelikož se jedná o materiál pórový. Pakliže si ale opatříte výrobky, které jsou speciálně určeny na čištění erotických pomůcek z gumy, tak nebudete mít žádný problém.

Když se rozhodnete, že ve vašem domě si zaslouží své místo latexový nafukovací panák , tak vězte, že neuděláte vůbec špatně. Latex je sice o něco dražší než zmiňované materiály, ale panny a panáci vyrobené z něj mají hlavu z plastu a skleněné oči. Končetiny jsou také velmi dobře tvarovány. Některé z latexových modelů jsou také pro svou realističnost naplněny vodou. Panáci z latexu jsou poměrně měkcí, a tak se si je při pouhém doteku lze splést s živým lidským tělem. Velmi realistickými se jeví panáci vyrobení ze silikonu. Jedná se o napodobeninu kůže, která je velmi často doplněna umělými vlasy. Díky samotnému silikonu lze tyto panáky uvést do téměř všech možných pozic, takže si hrátky s nimi užijete doslova dosytnosti.Nejnovější příspěvky

Archiv

Více o erotických pomůckách:

Chcete poznat i další erotické pomůcky? Na dalších stránkách Vám představíme například gelová vibrační vajíčka, nafukovací anální kolík, nebo třeba exotická afrodisiaka. Dozvíte se, jak si správně vybírat erotické spodní prádlo, nebo jak se používá vakuová pumpa a jiné netradiční pomůcky.

Doporučujeme: